Zabawa Walentynkowa

14 lutego w naszym przedszkolu odbyła się zabawa z okazji Walentynek.   Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.:  rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, tańczyły na gazetach, przebijały balony. Nie zabrakło również układania "Serca". Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: piernikowe serce.

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy w SP 24

7 lutego dzieci z gr. III i IV wybrały się na Bal Karnawałowy do Szkoły Podstawowej nr 24. Dobra muzyka i konkursy gwarantowały wspaniałą zabawę. Punktem kulminacyjnym był wybór króla i królowej balu. Królową balu zostałą Amelka z gr. III:) 

Czytaj więcej...

Audycja muzyczna -luty 2020

W dniu 03.02.2020roku odbyła się kolejna audycja muzyczna.Ponieważ było to pierwsze spotkanie w nowym roku pan Witek złożył nam życzenia noworoczne. Następnie sale wypełniły dźwięki gitary elektrycznej. Dzieci zapoznały się z instrumentem, poznały zasady jej działania, słuchały różnych utworów i same grały na gitarze. 

Czytaj więcej...

Teatrzyk Blaszany Bębenek

Nasze przedszkole  odwiedzili aktorzy z teatru "Blaszany Bębenek" ze sztuką "Zaczarowany medalion". Jest to historia czarownicy, która przez swą nieroztropność gubi zaczarowany medalion, przez co traci swą czarodziejską moc. Odnajdują go mieszkańcy lasu po czym w wiosce następuje szereg dziwnych sytuacji. Maruda przestaje narzekać, Ważniak przechwalać swoich umiejętności, a Zgrywus zamiast psocić staje się poważny. Aby odnaleźć medalion czarownica prosi o pomoc Gargamela aby razem wyruszyli do lasu, gdzie czekają ich zabawne i pouczające przygody.

Czytaj więcej...

Tablica multimedialna

 W naszym przedszkolu pojawiła się długo wyczekiwana tablica multimedialna. Dzieci z najstarszej grupy "Smerfy" stawiły "pierwsze kroki" przy naszym nowym sprzęcie. Radość była ogromna. A zabawy przy tak dużym ekranie są zdecydowanie efektywniejsze :) 

Czytaj więcej...

Kiermasz z okazji 28 finału WOŚP

Po zabawie integracyjnej w naszym przedszkolu odbył się kiermasz z okazji 2 Finału WOŚP. 

Dziękujemy za tak liczne wsparcie tej szczytnej akcji !!!

W tym roku udało się zebrać aż 671,29 zł !!!

Czytaj więcej...

WOŚP 2020

10 stycznia w naszym przedszkolu po raz drugi odbyła się zabawa integracyjna z okazji WOŚP. W tym roku nasze przedszkole odwiedziły przedszkolaki z PM nr 9 wraz z p. Karoliną. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach oraz zabawach muzycznych.

Czytaj więcej...

Przedświąteczna wizyta w Manufakturze

Dzieci z gr. IV zaprosiły na przedświąteczny spacer do manufaktury "Żabki". Wspólnie oglądali chatkę Św. Mikołaja, świąteczne wystawy. Wszystkim wspólne wyjście bardzo się podobało :) 

Czytaj więcej...

Z wizytą w domu Dziennego Pobytu

Dzieci z grupy III uczestniczyły w wycieczce do Domu Dziennego Pobytu przy ul. Limanowskiego . Miały możliwość zademonstrowania swoich umiejętności tanecznych oraz artystycznych. Na koniec wizyty dzieci wręczyły pensjonariuszom kartki świąteczne oraz życzyły wszystkim Wesołych Świąt. Za ten piękny występ pensjonariusze odwdzięczyli się słodkim poczęstunkiem oraz brawami. 

Czytaj więcej...

Audycja muzyczna -grudzień 2019

9 grudnia odbyła się kolejna audycja muzyczna pt. "Skąd my to znamy?".Pan Witek przywitał wszystkich i przedstawił gościa z Meksyku, który zagrał dzieciom kolędy i zapoznał z tradycją Św.Mikołaja w jego ojczystym kraju. Na zakończenie Pan Witek podziękował dzieciom za udział w koncercie, życzył wszystkim Wesołych Świąt i zaprosił na kolejny koncert w styczniu.

Czytaj więcej...